Bodek Lighting | O FIRMIE
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

O FIRMIE

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

BODEK-LIGHTING.COM

Doświadczenie i pasja, sprawia że nasze produkty cieszą się popularnością na całym świecie.

Przekonaj się także Ty.

BODEK Lighting jest firmą rodzinną założoną przez Bogusława Kocińskiego w 1995 roku. Produkujemy sprzęt oświetleniowy do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Staramy się doskonalić nasze wyroby, aby zaspokoić oczekiwania klientów. Jesteśmy niezwykle elastyczną firmą posiadającą szeroką gamę wzorów lamp, żyrandoli oraz kinkietów. Klosze oferowane do naszych wyrobów są dynamicznie zmieniane w zależności od zainteresowania odbiorców. Jako producent lamp, żyrandoli oraz kinkietów zapewniamy wysoką jakość produktów. Do produkcji naszych wyrobów używamy najwyższej jakości materiały, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne.

Nasze produkty posiadają certyfikaty jakości gwarantujące kontrahentom z kraju i zagranicy bezpieczeństwo i pewność użytkowania.

Staramy się rozwijać gamę naszych produktów pod kątem różnych rynków zbytu, dostosowując ją do aktualnych potrzeb oraz specyfiki dystrybucji w danym kraju.

Chętnie uczestniczymy w nowych projektach, jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania.

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą

w zakładce nowościoferta oraz na www.bodek.biz.pl.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.